Březen 2016

Nebuďme slepí!

30. března 2016 v 22:41 | Brokolice |  Sdílíme Videa
Tento týden v rámci tohoto tématu týdne budeme publikovat každý den jeden krátký článek, ve kterém se budeme snažit vám otevřít oči! Slepota lidí vůči věcem, které jsou očividné, ale my před nimi zavíráme oči, je neomluvitelná. Nebuďme slepí!

Toto podporuje naše socializovaná a emancipovaná společnost. Mučení a neomluvitelné zacházení. Žádná živá bytost si tohle nezaslouží. Jak by se nám líbilo, kdyby někdo kopal do našich dětí? Kdyby matku, která své díte brání svázali a zbili? Proč je to u zvířat jinak? V čem se toto násilí liší? Odopověď je zřejmá... v ničem. Otevřeme oči!Proč nevidíme očividné?

29. března 2016 v 10:06 | Brokolice
Tento týden v rámci tohoto tématu týdne budeme publikovat každý den jeden krátký článek, ve kterém se budeme snažit otevřít vám oči!

Rodiče nám říkají, že se starají o naší budoucnost. Není to pravda. Ničíme planetu, na které všichni musíme žít. I naše děti. Děláme to pro ně. Otevřeme oči!


Nezachraňujte malé zajíčky!

28. března 2016 v 16:43 | Corngirl |  Informujeme
S nadcházejícím jarem bychom chtěli upozornit všechny malé i velké zachránce zvířat, že ne vždy je záchrana nutná a vyžadovaná, dokonce může být i nebezpečná až smrtelná!
Konkrétně se nám dostávají pozornosti (nejen v souvislosti s Velikonocemi) malí zajíčci, kteří se většinou osamoceně usídlí na louce, v trávě, ale i na něčí zahradě.
Přidáváme proto jeden text, který vysvětluje situaci a podává pokyny jak postupovat v případě, že se nějaký ten zajda zatoulá třeba i k vám na zahradu.


"NEZACHRAŇUJTE "VELIKONOČNÍ" ZAJÍČKY!


Tato dvě mláďata zajíců přinesly děti před restauraci na Strahovském stadionu. Asi je chtěly zachránit. Bohužel je zabily. Mláďata do druhého dne uhynula v záchranné stanici i přes veškerou poskytnutou péči. I kvůli nim znovu opakujeme: "NEZACHRAŇUJTE" MLÁĎATA ZAJÍCŮ. LIDSKOU POMOC NEPOTŘEBUJÍ! "ZÁCHRANA" JIM VĚTŠINOU PŘINESE SMRT!

Debilní kecy všežravců

28. března 2016 v 13:50 | Corngirl |  Sdílíme Videa
Veselé Velikonoční pondělí!

dneska vám naservírujeme pořádnou dávku sarkasmu, a to v podobě skvělé veganky Markéty, která má na youtube vlastní kanál s názvem "Blue vegan pig", který stojí za to odebírat! Ve videu se dotýká mnoha narážek od "masožravců", které doprovází svět snad každého vegetariána/vegana.

Mě osobně celé moje období bez masa doprovází dotaz "A ryby jíš?".. co na to říct, ryby asi totiž nejsou z masa a kostí.

A jaký je váš nejčastěji slýchaný "debilní kec"? :-)

https://www.youtube.com/watch?v=zQid3Y5cnsE

Mlíko je děsivý!

27. března 2016 v 18:49 | Brokolice |  Sdílíme Videa
Opět jedno ze skvělých videí. Přesně, stručně a jasně vysvětlený problém. Jsem jeden z těch lidí, kteří nikdy nepochopí, proč by ČLOVĚK měl pít KRAVSKÉ mléko? Už jako malá jsem se na to vždycky ptala. A proč teda nepijeme třeba i psí nebo kočičí mléko, to jsou přece také zvířata!
Zvlášť, když dnes již je zcela běžně dostupné sojové, rýžové či třeba mandlové mléko? (přiznávám, mandlové mi teda moc nechutná :D) Opět, jediné, co po vás žádám, je se nad tím chvíli zamyslet.


Co je veganství?

22. března 2016 v 15:38 | Brokolice |  Sdílíme Videa
Zdravím všechny, dnes sdílím. A budu nesmírně ráda, pokud to někoho z vás zaujme.

Toto video se jmenuje "Nejlepší přednáška, jakou kdy uslyšíte". Nemohu než plně souhlasit. Pokud se zajímáte o veganství, nerozumíte mu, nechápete ho a vegani vám přijdou jako cvoci, po tomhle už nebudou. Toto (pravda poněkud delší, ale opravdu to za to stojí) video vám otevře oči. A pokud ne, je to jen proto, že je chcete nechat zavřené. Zamyslete se na čem stavíte váš názor, že jíst maso je přirozené a nezbytně nutné k životu? Na tom, že vám to někdo řekl? A kdo? Rodiče, když jste byli malí? A kdo to řekl jim? Jak můžete vědět, že je to pravda? Můžeme vidět lidi, kteří žijí bez masa celý život a jsou absolutně zdraví. Hodně vrcholových sportovců volí veganství, protože to jejich tělu vyhovuje více... Tak proč by to nešlo?

Celý život slýcháte o tom, jak je maso důležité, pojďte teď obětovat několik minut vašeho času a poslechněte si opačný názor. Pak až si utvořte ten váš.
Btw: Ten chlápek, co to přednáší je fakt kus! ;) :D (menší lákadlo :D)

Děkuji,
Vaše BrokoliceKožešinové farmy v ČR mohou skončit!

21. března 2016 v 15:40 | Brokolice |  Informujeme
Zdravím všechny,
stránky se sice teprve dávají dohromady, ale už jsme se rozhodli pro pomalý rozjezd.
Dnes bych vás ráda informovala o situaci s kožešinovými farmami. Toto téma jsem zvolila hlavně proto, že se momentálně projednává zákon na jejich zakázání a vy můžete pomoci!


Vo co tady go?

20. března 2016 v 11:49 | Brokolice
Tyto stránky vznikly jako pokus o projekt zaměřený na informování veřejnosti o věcech, které stojí za to si uvědomit. Uvidíme, jak dlouho nám to vydrží a jak dalece budeme úspěšní.

Předně bychom chtěli upozornit, že nejsme členy žádné organizace. Jsme jen skupina lidí, kteří chtějí upozornit na věci, které se dějí kolem nás. Snažit se vám dodat podněty k zamyšlení, abyste jen slepě nepřijímali fakta, ale snažili se nad nimi uvažovat. Z toho, co děláme, nemáme žádné zisky (kdo by nám také platil :D). Uvědomujeme si, že mnohým z vás, nebude to, o čem píšeme, po chuti, ale zavírat nad tím oči nepomůže.

Pokud se zde budou nacházet i přejaté články z jiných webů (zpravodajských apod.), vždy budou patřičně ozdrojovány a nebudeme si na ně nárokovat jakákoliv práva - jde jen o to informovat vás, čtenáře.

Pokud bude mít kdokoliv z vás námět na něco, o čem bychom měli napsat, neváhejte nám ho zaslat. To samé se týká konstruktivních návrhů a připomínek. Pokud se budete chtít stát jedním z autorů, budeme jen rádi!

Kontakt: earthwarriors@email.cz
Earth Warriors