Vo co tady go?

20. března 2016 v 11:49 | Brokolice
Tyto stránky vznikly jako pokus o projekt zaměřený na informování veřejnosti o věcech, které stojí za to si uvědomit. Uvidíme, jak dlouho nám to vydrží a jak dalece budeme úspěšní.

Předně bychom chtěli upozornit, že nejsme členy žádné organizace. Jsme jen skupina lidí, kteří chtějí upozornit na věci, které se dějí kolem nás. Snažit se vám dodat podněty k zamyšlení, abyste jen slepě nepřijímali fakta, ale snažili se nad nimi uvažovat. Z toho, co děláme, nemáme žádné zisky (kdo by nám také platil :D). Uvědomujeme si, že mnohým z vás, nebude to, o čem píšeme, po chuti, ale zavírat nad tím oči nepomůže.

Pokud se zde budou nacházet i přejaté články z jiných webů (zpravodajských apod.), vždy budou patřičně ozdrojovány a nebudeme si na ně nárokovat jakákoliv práva - jde jen o to informovat vás, čtenáře.

Pokud bude mít kdokoliv z vás námět na něco, o čem bychom měli napsat, neváhejte nám ho zaslat. To samé se týká konstruktivních návrhů a připomínek. Pokud se budete chtít stát jedním z autorů, budeme jen rádi!

Kontakt: earthwarriors@email.cz
Earth Warriors
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ASpabScese ASpabScese | E-mail | Web | 27. července 2018 v 23:04 | Reagovat

Compression  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre coeur  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-bonne-qualite/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama