Sdílíme Videa

Video: Jak to vidí vegani

18. dubna 2016 v 16:37 | Brokolice
Skvělá YouTuberka Emily, kterou rozhodně stojí za to odebírat. Mluví moc hezky, jasně a výstižně.
Jaký je rozdíl mezi tím jíst psa a jíst krávu?

Video je s ČESKÝMI TITULKY

Dokument: Earthlings

16. dubna 2016 v 13:44 | Corngirl
Dokument: EARTHLINGS (Pozemšťané)

Dneska přinášíme filmovou (dokumentární) dávku reality na víkend!
Tenhle snímek by určitě měl vidět každý člověk. I když vám to je třeba proti srsti, zakousněte se do rtu a pokračujte v sledování! Je třeba vědět, jak věci opravdu chodí a také to šířit dál, povídat si o tom a zamýšlet se nad tím.


Americká ekologická organizace Nation Earth natočila tento dokument, aby ukázala brutalitu, kterou lidé páchají na zvířatech a také, aby dala podnět k přehodnocení životního stylu každého z nás.

Dokument je rozdělen na několik částí:
  • domácí mazlíčci - odchyt a utracení zdivočelých psů
  • jídlo - mučení a porážka dobytka na jatkách
  • oblečení - zabíjení zvířat pro kožešinu
  • zábava - kruté životní podmínky zvířat v cirkusech, smrt v rodeech a v korridě
Jedná se o komentovanou sérií jednotlivých záběrů, z nichž většina je pořízena skrytou kamerou na skutečných jatkách a nebyla doposud nikde uveřejněna.Corngirl.

Kdyby sérioví vrazi říkali věci, které říkají jedlíci masa

8. dubna 2016 v 14:37 | Brokolice
To jak se cítíte, když vidíte tohle video, je úplně přesná imitace toho, jak se asi cítí vegan rozmlouvající s masoužroutem. Lidi... jasně byli jsme (možná!) kdysy stvořeni k tomu, abychom jedli maso. Ale co evoluce, kterou se pořád tak všichni ohání. Vyspěli jsme. Vyvinuli jsme se v tolika věcech, ale tohle stále nechápeme. Už maso nepotřebujeme. Chápu, že v době ledové, nebylo nic než maso a člověk ho musel jíst. Ale copak je teď ksakru doba ledová? Máme jiné zdroje bílkovin!

Jsme obelháváni

5. dubna 2016 v 19:56 | Brokolice
Skvěle vysvětleno a shrnuto to nejduležitější ve 3 minutách! Přemýšlejme o tom...

Nelekejte se, jsou tam české titulky ;)

Máte doma králíčka?

1. dubna 2016 v 14:52 | Brokolice
Pokračujeme v týdením cyklu na zastavení slepoty lidí...
Nevím, jak dalece uvažujeme nad tím, jak se něco dostalo na náš talíř. Jestli nám dochází, že to, co na něm leží, bylo živé, celý svůj život trpělo a bylo mučeno, jen proto, aby bylo brutálně zavražděno.

Následujcí záběry jsou natočené v králičích farmách. Ukazují, jak to se zvířaty vypadá předtím, než se dostanou na náš talíř. Je mi jasné, že mnozí z vás se to nechtějí dozvědět. Proč? Protože tušíte, nebo možná víte, že se vám to nebude líbit. Ale není správné nad tímhle zavírat oči. Nad ničím špatným se nesmějí zavírat.

Nebuďme slepí!

30. března 2016 v 22:41 | Brokolice
Tento týden v rámci tohoto tématu týdne budeme publikovat každý den jeden krátký článek, ve kterém se budeme snažit vám otevřít oči! Slepota lidí vůči věcem, které jsou očividné, ale my před nimi zavíráme oči, je neomluvitelná. Nebuďme slepí!

Toto podporuje naše socializovaná a emancipovaná společnost. Mučení a neomluvitelné zacházení. Žádná živá bytost si tohle nezaslouží. Jak by se nám líbilo, kdyby někdo kopal do našich dětí? Kdyby matku, která své díte brání svázali a zbili? Proč je to u zvířat jinak? V čem se toto násilí liší? Odopověď je zřejmá... v ničem. Otevřeme oči!


Debilní kecy všežravců

28. března 2016 v 13:50 | Corngirl
Veselé Velikonoční pondělí!

dneska vám naservírujeme pořádnou dávku sarkasmu, a to v podobě skvělé veganky Markéty, která má na youtube vlastní kanál s názvem "Blue vegan pig", který stojí za to odebírat! Ve videu se dotýká mnoha narážek od "masožravců", které doprovází svět snad každého vegetariána/vegana.

Mě osobně celé moje období bez masa doprovází dotaz "A ryby jíš?".. co na to říct, ryby asi totiž nejsou z masa a kostí.

A jaký je váš nejčastěji slýchaný "debilní kec"? :-)

https://www.youtube.com/watch?v=zQid3Y5cnsE

Mlíko je děsivý!

27. března 2016 v 18:49 | Brokolice
Opět jedno ze skvělých videí. Přesně, stručně a jasně vysvětlený problém. Jsem jeden z těch lidí, kteří nikdy nepochopí, proč by ČLOVĚK měl pít KRAVSKÉ mléko? Už jako malá jsem se na to vždycky ptala. A proč teda nepijeme třeba i psí nebo kočičí mléko, to jsou přece také zvířata!
Zvlášť, když dnes již je zcela běžně dostupné sojové, rýžové či třeba mandlové mléko? (přiznávám, mandlové mi teda moc nechutná :D) Opět, jediné, co po vás žádám, je se nad tím chvíli zamyslet.

Co je veganství?

22. března 2016 v 15:38 | Brokolice
Zdravím všechny, dnes sdílím. A budu nesmírně ráda, pokud to někoho z vás zaujme.

Toto video se jmenuje "Nejlepší přednáška, jakou kdy uslyšíte". Nemohu než plně souhlasit. Pokud se zajímáte o veganství, nerozumíte mu, nechápete ho a vegani vám přijdou jako cvoci, po tomhle už nebudou. Toto (pravda poněkud delší, ale opravdu to za to stojí) video vám otevře oči. A pokud ne, je to jen proto, že je chcete nechat zavřené. Zamyslete se na čem stavíte váš názor, že jíst maso je přirozené a nezbytně nutné k životu? Na tom, že vám to někdo řekl? A kdo? Rodiče, když jste byli malí? A kdo to řekl jim? Jak můžete vědět, že je to pravda? Můžeme vidět lidi, kteří žijí bez masa celý život a jsou absolutně zdraví. Hodně vrcholových sportovců volí veganství, protože to jejich tělu vyhovuje více... Tak proč by to nešlo?

Celý život slýcháte o tom, jak je maso důležité, pojďte teď obětovat několik minut vašeho času a poslechněte si opačný názor. Pak až si utvořte ten váš.
Btw: Ten chlápek, co to přednáší je fakt kus! ;) :D (menší lákadlo :D)

Děkuji,
Vaše Brokolice


 
 

Reklama