Uvažujeme

Ryba, která má smutný očíčko, není žádná ryba, ale princezna zakletá!

20. dubna 2016 v 11:35 | Brokolice
Ahoj všichni,
článek jsem uvedla citátem z "Pojďte pane, budeme si hrát." Abych téma trochu odlehčila, ale věřím, že nebude úplně snadné tento článek číst a budu šťastná pokud ho někdo přečte až do konce.

Každý z nás, kdož žijeme na této planetě, si užíváme života, jak to jen jde. Trávíme čas se svými milovanými, věnujeme se našim oblíbeným koníčkům - malujeme, sportujeme, píšeme, fotíme, cestujeme... Ale všichni víme, že jednou zemřeme. A až to nastane, chceme aby to bylo co nejpozději, bezbolestně, rychle a ve společnosti našich blízkých. Budeme mít za sebou skvělý život plný neskutečných dobrodružství, zážitků a dnů, které bychom za nic nevyměnili. Necháváme za sebou naše děti a vnoučata, které čeká stejně skvělý život. (Říkejte si to chcete, ať už těžký a plný překážek, či bezstarostný - život je vždy úžasný). Proto se s tím většinou dokážeme srovnat a říct si, že náš život měl smysl a nyní můžeme v klidu zemřít.

Chtěla bych, abychom si to všichni představili. Máte to? A teď se podívejme na to, jak stejnou situaci prožívají zvířata.

 
 

Reklama